Kalite Politikamız - vinç işleri forklift platform kiralama

İçeriğe git

Ana menü:

Kalite Politikamız

YU-Nİ’ yi tercih etmiş olan her müşterimiz için, tedarikçi grubu içerisinde kendilerine değer, fayda ve verimlilik yaratacak olan hizmet sunumumuz ile ortaya çıkacak her değeri;

 - Müşteri beklentileri doğrultusunda,
 - En uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri sunarak,
 - Kalite yönetim sistemleri dâhilinde sürekli iyileştirme prensibiyle,
 - Mevcut kalite ve hizmet anlayışını daha da ileriye götürecek,

Bütün YU-Nİ çalışanları etkin ve efektif katılımı ile
kaliteli hizmeti yaşam tarzı olarak benimseyerek gerçekleştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZDAKİ ANA İLKELERİMİZ

Mutlu Müşteri

Hizmet sunumlarımız müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. İyi tespit edilmiş, iyi tanımlanmış olan ihtiyaçlar, zamanında ve çözüm alternatifleri ile birlikte sunularak, yapılan çalışmalar ile ilgili olarak yapılan müşteri memnuniyet anketleri ile ölçülerek memnuniyet çıtasının en yukarılara taşınması birinci önceliğimizdir.

Mutlu Çalışan

Çalışanımız en önemli değerimizdir, mesleki yeterliliğe sahip olan her seviyedeki çalışanımız, düzenli eğitimler ile mesleki ve sosyal gelişimi daha ileri seviyelere taşınarak, moral ve motivasyonu yüksek tutulmaktadır. “Mükemmel Hizmet” anlayışını bir yaşam tarzı olarak benimsemiş olan mutlu personelimiz, kalite sistemimizin kusursuz işlemesini gerçekleştirmektedir. Amacımız en başarılı kalite uygulamasını yapan çalışanların, tercih edilen işvereni olmaktır.

Mükemmel Operasyon


Sek törel bütün yenilikleri takip ederek, hizmet konseptlerimizi geliştirmek, değişen insan ihtiyaçlarını esnek şekilde karşılamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek, kalite sistemleri esaslarına uygun, hizmette verimlilik yaratmak ve müşterilerimizle paylaşmaktır.

Kontrat Devamlılığı ve Olumlu Referans

Müşterilerimizi iyi anlayarak ve en uygun çözümü, en hızlı şekilde sunarak oluşturduğumuz yüksek müşteri memnuniyeti sonrasında elde ettiğimiz başarılı tedarikçi konumumuz ile alkış ve takdir referansları, bizleri işimizi daha iyi yapma konusunda kamçılamaktadır.


Finansal Etkinlik ve Verimlilik

Gerçekleştirdiğimiz ana faaliyetlerin bütününde elde ettiğimiz başarılı finansal sonuçlar ile müşterilerimizin yanında daha güçlü bir tedarikçi olmak en önemli hedefimizdir. Tedarik ve yönetim sistemimizde müşterilerimiz için en uygun çözüm maliyetini yaratarak en yüksek kalite, en uygun maliyet anlayışı ile gerek kendimiz gerekse müşterimiz adına verimlilik sağlamak için en etkin finansal başarı amaçlanmıştır.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön